شرکت خدمات مدیریت شرکت ابریشم جاده پکن ، LTD

 

تولید کننده حرفه ای کیسه های PP Wove، کیف های PE، کیف های Kraft

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

کیسه های بسته بندی شما بسیار با دوام ، با کیفیت بالا و قیمت پایین است. مدیران فروشندگان در پاسخ به ایمیل خیلی سریع جواب می دهند.

—— Jemshidbek

Nice cooperation! We appreciated for your company's kind service.We will be ordering more and look forward to working with your next.

—— Mr. Rolland

All the packing bags are high quality and eco-friendly. We highly appreciate for your good quality & service and on time delivery.

—— Johnson

چت IM آنلاین در حال حاضر

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

1 2
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
meeting room office

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
صادر کننده
شرکت تجاری
فروشنده
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
تعداد کارمندان : 300~400
فروش سالانه : 30 million-50 million
سال تاسیس : 2002
صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

ما یک شرکت حرفه ای است که دارای سال ها تجربه در تولید کیسه های با تکنولوژی قوی، محصول با کیفیت خوب و قیمت رقابتی است. با تشکر از همکاری های جدید و قدیمی مشتریان، در حال حاضر یک شبکه فروش بر اساس دلتا رودخانه مروارید، شامل چندین استان جنوبی و توسعه بیشتر به اروپا و امریکا، آسیای جنوب شرقی، آفریقا و خاورمیانه است.

کارخانه ما متخصص در تولید کیسه های بافته شده، کیسه های فیلم، کیسه های کاغذی پلاستیکی، کیف های رنگی چاپ شده و کیسه های jumbo با انواع مختلف رنگ، کیفیت و مشخصات. آنها به طور گسترده ای در صنایع شامل دانه، پلاستیک، مواد شیمیایی، خوراک، مبلمان و محصولات به شکل گرانول، پودر، سیلندر و شکل های معمول استفاده می شود.

ما مدتها بر این مفهوم اصرار داشتیم: "کیفیت محصول اصل اساسی برای شرکت برای زنده ماندن است، قیمت رقابتی پایه همکاری دوجانبه طولانی است و میانبر برای کسب فرصت های بیشتر کسب و کار همیشه از مشتریان ما محسوب می شود. علاوه بر این، مدیریت سازمانی، بهبود بهره وری و انجام نوآوری محصول، استراتژی های ما برای برنده شدن در بازار است.

ما از بازدیدکنندگان کسب و کار شما بسیار گرامی خواهیم بود و از مشاوره برای کسب و کار بسته بندی کیسه های بافته پلاستیکی تماس بگیرید. ما قیمت های ترجیحی را به شما ارائه می دهیم تا انواع مختلفی از محصولات کیسه ای بافته شده را ارائه دهیم.

اطلاعات تماس
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)